Alegeți o marcă de ceas
Citiți recenziile clienților noștri despre ceasuri!
Mi-am cumpărat acest ceas cu ceva timp în urmă și am decis să adaug o recenzie astăzi - sunt foarte mulțumit de calitate. Fabricat de primă clasă, am asociat întotdeauna Adriatica cu o bună manoperă și un preț accesibil. Ceasul are un cronograf, iar cadranul alb-negru cu accente roșii este asociat cu cabina de pilotaj a unei mașini bune. Recomandat.
2023-04-25 11:25:56Cureaua din piele mi-a atras atenția cu fermitate prin perforarea sa neobișnuită. Acest lucru o face să iasă din comun. Cadranul este, de asemenea, interesant, cronograful în poziție diagonală și indicatorul de fază lunară din partea de sus fac, de asemenea, acest model neobișnuit. Am ales acest model tocmai din motivele menționate, se poartă confortabil. Recomandat.
2023-04-25 11:25:54Foarte feminină datorită mamei de perle, care strălucește cu adevărat frumos și evidențiază ceea ce este special la o femeie. Am constatat imediat că brățara se potrivește perfect încheieturii mele, de asemenea, sunt foarte mulțumită. O recomand ca o completare excelentă la fuste și rochii <3
2023-04-25 11:25:54Elegant, așa cum se cuvine unui Zeppelin. Cadranul mă face să mă gândesc la o cafea cu lapte sau la o cacao bună cu lapte. Cureaua maro nu face decât să accentueze acest lucru, iar tot farmecul este încapsulat în acei indici și acele mâini argintii. Totul face o impresie foarte bună. Fotografie nu la fel de artistică precum cele de mai jos, dar inserez una comparativă :)
2023-04-25 11:25:49Foarte puternic construit și ușor. Acesta este ceasul meu Casio preferat. Conexiune utilă cu aplicația pentru telefon și întotdeauna un ceas de primă clasă de calitate la încheietura mea!!!!
2023-04-25 11:25:47Frumos ceas. Prețul de pe Zegarownia.pl cel mai bun în comparație cu alte magazine online. În plus, transportul expres, am comandat ieri și astăzi după ora 8:00 ceasul a fost deja livrat, șoc!
2023-04-25 11:25:45Unic în felul său, l-am ales pentru aranjamentul interesant al elementelor de pe cadranul albastru. Cureaua este și ea decentă, Adriatica nu m-a dezamăgit niciodată. O companie cu multă experiență și mereu cu idei proaspete pentru noi modele. Aștept cu nerăbdare următoarele noutăți care să completeze colecția mea, deocamdată mică.
2023-04-25 11:25:42Am înnebunit la vederea lui de încântare, prietenul meu știa ce fel de sclipici îmi plac. <3 Ador perla de mamă extrem de feminină, este atât de dulce și drăguță <3 iar cu strălucirea caldă aurie arată cu adevărat regal, un cadou minunat din partea lui Teddy al meu. Te iubesc, Sylwek <3
2023-04-25 11:25:41Ieri i-am cumpărat soțului meu și i-am lăsat un cadou exact în acest aranjament. I-a plăcut foarte mult atât ceasul, cât și modul în care a fost "servit". Îi plac orientalele, este slăbiciunea lui, precum și Junkers. Acesta i-a plăcut datorită plicului mare și a neobișnuitului cadran. Mă bucur că soțul meu este mulțumit și, mai mult decât atât, de magazin, care a împachetat totul frumos pentru mine și l-a trimis foarte repede, într-un mod sigur.
2023-04-25 11:25:40Acesta este ceasul la care soțul meu a visat, așa că l-a primit de la mine ca un cadou
2023-04-25 11:25:31Aparent la fel ca toate, dar prin intermediul aplicației de pe cadran, acest Guess devine special. Îl port în fiecare zi. :)
2023-04-25 11:25:27foarte frumos pentru mersul pe jos de zi cu zi
2023-04-25 11:25:18Fotografiile nu fac dreptate la modul în care arată ceasul "în persoană" și cum se prezintă pe mână - o revelație. Vă recomand versiunea cu cadran luminat, este foarte practică și, de asemenea, frumoasă. Dacă vă gândiți să îl cumpărați, vă încurajez să discutați cu consultantul, în cazul meu a rezultat o reducere de peste 20%, ceea ce m-a făcut să comand ceasul imediat.... iar acum mă bate gândul să mai primesc un Zeppelin cadou în fiecare an - am de unde alege (încep să arunc o privire la Hindenburg). Sunt foarte mulțumit de Watch Shop și pot recomanda cu încredere să fac cumpărături la ei.
2023-04-25 11:25:00Soțul meu a decis să-mi facă un cadou și să-mi ofere un ceas Rosefield Tribeca TWG-T51 original. Suntem împreună de 35 de ani, iar acesta este unul dintre cadourile care m-a bucurat și surprins cel mai mult... Până acum mi-am cumpărat singură ceasuri, am 5 în colecție, dar acesta este special.... Brățara din aur cu motiv trendy de plasă mi-a plăcut imediat. Cadranul alb este ușor de citit (chiar și fără ochelari), iar sticla minerală este durabilă și rezistentă la zgârieturi (ceea ce apreciez mai ales pentru că mă joc adesea cu cele trei pisici ale mele). Rosefield Tribeca TWG-T51 mă însoțește practic tot timpul. Fac parte dintre persoanele active și punctuale. Viața mea de zi cu zi, munca, întâlnirile cu familia, faptul că sunt singur cu pasiunile mele, gătitul, evenimentele mari și multe alte momente - întotdeauna cu un ceas la încheietura mâinii. Oare controlez atât de mult timpul? Probabil doar atunci când am nevoie. Sunt o femeie matură căreia îi place să poarte bijuterii frumoase, iar acest ceas, pe lângă aspectele practice, s-a potrivit perfect cu dragostea mea pentru bijuteriile din aur, pe care le port ca o decorațiune și pentru a-mi sublinia feminitatea. Sunt fericită să spun că această piesă din aur se potrivește cu aproape toate ținutele pe care le port - fie că sunt formale, casual sau de ocazie. Atât mamei mele, cât și celor trei fiice ale mele le place, așa că pot scrie cu încredere că un astfel de clasic va fi pe placul unei femei de orice vârstă, atâta timp cât îi place culoarea aurie. Un avantaj suplimentar al ceasului este posibilitatea de a grava o dedicație personalizată. Plin de fericire și romantism! De ce m-a surprins atât de mult acest cadou? Trebuie să mărturisesc că, de-a lungul anilor, nu am cumpărat ceasuri pentru nimeni. Probabil că mulți dintre noi au auzit de superstiția de a nu cumpăra nimănui un ceas drept cadou, deoarece aduce ghinion, mai ales unui cuplu. Iar când întrebăm persoana respectivă: "de unde ai părerea asta?", de obicei ne răspunde: "Pentru că așa a spus străbunica, iar mai târziu bunica și mama, cred că așa este și trebuie să crezi"... Aparent, cei mai mulți dintre noi știu să nu-și facă griji în legătură cu Vineri 13, o pisică neagră sau o oglindă spartă, dar încă mai sunt oameni printre noi care se întreabă dacă este potrivit să ofere un ceas drept cadou.... Absurd! Halooooo! Suntem în secolul 21, suntem alfabetizați și pragmatici. Suntem capabili să gândim rațional, să tragem concluzii, evoluăm. Știm că Pământul nu este plat, că un medic nu este un motor de căutare pe internet și că majoritatea reclamelor pentru pierderea rapidă în greutate trebuie corectate. Desigur, este posibil să credem că printr-un ceas înzestrat un cuplu se va despărți sau va avea ghinion. Întrebarea este: care este scopul? Acum pot evalua cu încredere că a fost o șansă din 10! Este un cadou versatil care are și o semnificație sentimentală. Sunt sigură că mecanismul bine făcut al ceasului Rosefield Tribeca TWG-T51 îl va face fiabil, mă va servi mulți ani și îmi va aminti mereu de Soțul meu.
2023-04-25 11:24:59Ceasul arată foarte bine pe mână. A fost realizat în mod robust, folosind materiale durabile. Are multe funcții utile. Se potrivește unui tip care duce un stil de viață ocupat și sportiv. Un echipament foarte bun la un preț accesibil. Îl recomand 100%!
2023-04-25 11:24:58Un ceas admirabil, arată chiar mai bine în realitate decât în fotografii. O funcție importantă pentru mine este indicatorul fazelor lunii, care funcționează perfect. Sunt foarte mulțumit de achiziție.
2023-04-25 11:24:57Ceas grozav, deoarece îl am de aproape un an. Aproape toate funcțiile utile. Și super precizia indicațiilor. Singurul lucru este să cumpăr o brățară cu o închizătoare care să-l securizeze suplimentar împotriva desfacerea.
2023-04-25 11:24:56Oh, este impresionant, poți ieși în evidență. Și acele detalii frumoase! Eu sunt îndrăgostită de ea și mă însoțește zi de zi <3
2023-04-25 11:24:53Un ceas foarte feminin, delicat și discret. Ideal pentru o persoană care apreciază un ceas-bijuterie clasic care evidențiază frumusețea. Îl recomand cu sinceritate.
2023-04-25 11:24:50Diavolul stă în detalii... Indiferent de tendințele modei, un ceas clasic se va impune întotdeauna. Mai ales unul ca acesta - care atrage atenția asupra sa de la prima vedere. Și chiar dacă în zilele noastre purtăm mai des un ceas pentru a ne sublinia stilul decât pentru a ne verifica ora, acest model este atât de drăguț încât îți vine să verifici ora la nesfârșit. Cadranul fin detaliat, cu cifrele sale clare și mecanismul integrat discret al fazelor lunii fac din acest ceas nu doar un Zeppelin foarte frumos, ci și unul funcțional.
2023-04-25 11:24:49Un ceas sportiv decent la un preț foarte accesibil. Recomand!
2023-04-25 11:24:42Ceasul este frumos! Mi-a plăcut în ultimii 5 ani și abia anul acesta am decis să-mi ofer un ceas Cluse de ziua mea. Mâna mea este una dintre cele mai "mici", așa că lățimea plicului, 33 mm, este perfectă (mai mult ar da impresia de greutate). O achiziție reușită și îmi doresc ca ceasul să reziste alături de mine cât mai mult timp :)
2023-04-25 11:24:41Acest model de ceas s-a dovedit a fi cadoul perfect pentru ziua de naștere a iubitului meu. Eram îngrijorată că va dura mai mult timp pentru a-l finaliza, însă m-am înșelat. Ceasul a ajuns la mine în timp expres. Este complet conform descrierii. Spre surprinderea mea, ceasul a fost protejat 100% de factorii externi în timpul transportului. Ceasul arată perfect atât cu ținutele casual, cât și cu cele elegante. Contact fără probleme cu magazinul și servicii foarte prietenoase. Cred că merită prețul și recomand din toată inima achiziționarea acestuia.
2023-04-25 11:24:39Un ceas frumos și elegant, în stil retro. Atrage atenția doamnelor și stârnește invidia domnilor. Nu te vor lăsa să urci la bordul Zeppelinului fără un astfel de ceas și fahrkarte. ;)
2023-04-25 11:24:39Ceasul G-shock a fost întotdeauna un vis al meu, am mai avut un model în anii '90 și de atunci m-am îndrăgostit de aceste ceasuri. Soția mea mi-a făcut cadou acest model cu ocazia celei de-a 25-a aniversări de nuntă (împreună cu o gravură pe interior). Îl recomand cu căldură, un produs excelent la un preț excelent
2023-04-25 11:24:38Ochiul meu este foarte mulțumit de simetria care a fost menținută în ceas. Acele mâini sunt perfect măsurate la milimetru față de marcajele cadranului! Mecanismul este la fel de precis. Apreciez atenția acordată detaliilor vizuale.
2023-04-25 11:24:36Detalii frumoase pe cadran, mai ales mâinile superb finisate! Merită să te uiți puțin la detalii :)
2023-04-25 11:24:35Soției mele îi place acest ceas mai mult decât mie, deși pentru mine este în continuare grozav. Se tot uită la el și îmi cere să-l port cu orice.... ei bine, pot spune cu siguranță că va face ca mai multe femei să își oprească ochii la voi, domnilor.
2023-04-25 11:24:35A sosit și se prezintă elegant <3 Micuța mea iubire, extraordinar este. Fiica mea a fost încântată, și-ar dori unul la fel, dar are doar 10 ani, așa că i-am promis că îi voi cumpăra unul peste ceva timp. Ceas impecabil, servicii complete, transport, contact plăcut. Îl recomand din toată inima!
2023-04-25 11:24:31Subtil și rafinat în același timp. Pentru bărbați cu caracter.
2023-04-25 11:24:30Foarte bună
2023-04-25 11:24:25Un ceas foarte bun. Este confortabil de purtat și arată bine la încheietura mâinii.
2023-04-25 11:24:24Acesta este un ceas elegant, elegant
2023-04-25 11:24:24Marca are recenzii mixte. Pe partea pozitivă, consider rădăcinile elvețiene și, în opinia mea, manopera de înaltă calitate. Da, nu este așa-numita clasă premium de ceasuri, dar, la urma urmei, nu a aspirat niciodată la aceasta. Acesta este, probabil, cel mai ieftin ceas decent de la așa-numitul SWISS MADE. Învelișul acestui ceas este de 45 mm lățime și 11 mm grosime. Ceasul este echipat cu un cristal de safir, ceea ce înseamnă o rezistență foarte mare la zgârieturi, dar o anumită sensibilitate la o eventuală spargere.... Ceasul are aproape un an de zile și, deși "aurul" de pe el este mai degrabă un strat de PVD, nu găsesc nicio zgârietură sau ciobire pe el și îndrăznesc să spun că este puțin probabil să se întâmple.... Îl am de un an de zile. Atât plicul, cât și brățara sunt din oțel inoxidabil.
2023-04-25 11:24:22M-am adunat să cumpăr această minune de mult timp. Acum, în sfârșit, este în colecția mea. Chiar face impresie în persoană. Și, bineînțeles, Casa Ceasului complet profesională. Și vă mulțumesc că ați venit.
2023-04-25 11:24:20Minimalist și șic. Foarte confortabilă și se asortează cu orice.
2023-04-25 11:24:02Totul ok, culoarea acului - impresionant în realitate, nu pare atât de atrăgător în fotografie, un pic orbitor în soare. Funcționează bine, nu am rezerve. Recomand
2023-04-25 11:23:58Miracolul meu <3 Este ușor, confortabil, iar cadranul este mega impresionant în realitate
2023-04-25 11:23:39
Autentificare
Sunt nou aici
De ce să aveți un cont?
alăturați-vă clubului gratuit!
Creați un cont
De ce să aveți un cont?
alăturați-vă clubului gratuit!
Administratorul datelor dumneavoastră personale va fi proprietarul magazinului eCeauri.ro - compania 57 Concepts.
Am uitat parola