Alegeți o marcă de ceas
Citiți recenziile clienților noștri despre ceasuri!
Amintește de Orienta Bambino.
2023-04-25 11:30:12Va fi un cadou de Crăciun pentru fiica mea. Ceasul arată decent și la modă, motiv pentru care l-am ales. Livrare fără turbulențe - a venit rapid și fără probleme. Gravura se potrivește, de asemenea, cu gravura. Salutări și recomandare. Olgierd.
2023-04-25 11:30:09Sper că femeii mele îi va plăcea acest model. L-am cumpărat în ideea că i se va potrivi cu majoritatea ținutelor. Am făcut achiziția din magazinul de papetărie și nu regret nimic, totul este de un standard ridicat. Vă recomand.
2023-04-25 11:30:06Am primit de la soțul meu pentru Moș Crăciun și sunt încântată de confortul acestui ceas. Foarte lizibil și potrivit pentru orice ocazie și cu orice ținută. Un accesoriu versatil pe care îl recomand oricărei femei!
2023-04-25 11:30:05Ceasul are un aspect modern, foarte minimalist și se potrivește perfect stilului meu. Poate că prețul nu este incredibil de accesibil, dar nici nu este unul pentru care ar trebui să pun o sumă de bani necunoscută. L-aș recomanda, magazinul mi-a expediat comanda rapid, în ciuda încărcăturii destul de mari de dinaintea Crăciunului.
2023-04-25 11:30:05De curând am luat-o în seamă, este foarte ușoară și răcoroasă. Îl port cu plăcere. O recomand!
2023-04-25 11:30:04Modelul a fost pe piață de mulți ani, dar încă arată mega cool. Super contact cu echipa magazinului Zegarownia.pl.
2023-04-25 11:29:59Logodnicul mega mulțumit de cadou, livrare în mai puțin de 24h :)
2023-04-25 11:29:58Logodnica mea o va primi de la mine de Crăciun, sper să îi placă la fel de mult ca și mie. Are o rezistență mare la apă, iar Iwona mea înoată mult. Sunt mulțumit de servicii și de rapiditatea comenzii. Recomand din toată inima, gravura a ieșit exact așa cum mă așteptam. Salutări.
2023-04-25 11:29:56Am găsit un ceas abia după o lungă căutare. La început am ales smartwatch-urile, dar nu eram convins că vor supraviețui escapadelor mele spontane de supraviețuire :D Doamna de la BOK m-a sfătuit să aleg un model adaptat, și așa am reușit să găsesc acest G-Shock :) O culoare frumoasă, de fetiță, care echilibrează dimensiunea carcasei. Mai presus de toate, sunt mulțumită de cureaua confortabilă și de numeroasele funcții, care cu siguranță îmi vor fi utile pe traseele montane și în campingul de vară în aer liber :) Recomand :)
2023-04-25 11:29:49expediere super rapidă, fiului meu i-a plăcut foarte mult.
2023-04-25 11:29:47recomandat.
2023-04-25 11:29:42Îl recomand tuturor celor care sunt nehotărâți, arată foarte bine cu o cămașă.
2023-04-25 11:29:41Un ceas cool și versatil pentru cadou. Toată lumea îl va iubi.
2023-04-25 11:29:28Ceasul este ideal pentru a fi ales ca și cadou, deoarece cu siguranță va plăcea și se va potrivi tuturor. Frumosul negru al ceasului de ansamblu este excelent atât pentru ținutele casual, cât și pentru ieșirile mai formale. Cadranul funcțional, practic și super aspectuos cu mâini acoperite cu luminescență crepusculară și un aspect atemporal. Ceasul dă impresia de a fi foarte robust. Destinatarul îl testează de câteva luni, este foarte mulțumit și nu are niciun comentariu :)
2023-04-25 11:29:21Nu am purtat niciodată ceasuri, dar într-un fel am fost "forțată" să aleg unul pentru că am primit un voucher cadou de la dumneavoastră pentru una dintre ocazii. Am intrat nu foarte nerăbdător și am început să caut vreun model și din întâmplare am ajuns aici, la acest ceas.... Rezultatul este că port acest ceas "accidental" de câteva zile și nu mă pot minuna că am reușit să mă descurc să port ceva la încheietura mâinii și, pe deasupra, nu mă pot opri din purtat! L-am scris, aproape că mi-a ieșit ca o parodie de reclamă la bomboane "azi sunt bunicuță și eu", dar e adevărat! Îl recomand cu drag, merită să ai un accesoriu atât de artistic!
2023-04-25 11:29:17Ceasul a fost pentru un cadou pentru soț. Arată foarte bine și, deși este mare, se potrivește cu orice.
2023-04-25 11:29:11Am comandat ceasul pentru fiul meu de Crăciun. I-a îndeplinit așteptările 100%. Manopera foarte bună, ceasul este ușor și confortabil de purtat. Design atractiv. Foarte recomandat.
2023-04-25 11:29:08Dacă aveți nevoie de un companion cu adevărat robust și fiabil pentru o expediție în necunoscut sau pur și simplu pentru rutina zilnică, atunci acesta este ceasul potrivit pentru dumneavoastră. Se comportă fantastic în orice situație spațio-temporală. Afișaj mare, ușor de citit, mișcare fiabilă testată de mine și în deșert, la piscină și la plimbarea câinelui :P. Designul frumos și atemporal este, de asemenea, un atuu. Prețul este pur și simplu senzațional.
2023-04-25 11:28:59Ceasul face într-adevăr o impresie foarte bună în persoană. Foarte ușor, foarte multe detalii și precizie de execuție. Recomand atât modelul cât și magazinul :)
2023-04-25 11:28:58Ceasul este potrivit pentru utilizarea de zi cu zi, arată bine. Calitatea este într-adevăr ok, recomand!
2023-04-25 11:28:49Am primit ceasul de ziua mea de naștere de la niște prieteni. Este cu adevărat fermecător :) Am o gravură pe cadran, iar așa arată în realitate :D
2023-04-25 11:28:43Unică. Arată frumos, cadranul este monocrom și pare plat, ceea ce îmi place foarte mult. Este împărțit în sferturi, iar în partea de jos este o mică ștampilă cu data. Îmi plac aceste modele, au ceva în ele :)
2023-04-25 11:28:38Preț accesibil. Calitate posibilă. Problema este că cureaua din titan este dedicată doar acestui ceas. Am avut un Adriatica aproape identic, când mecanismul s-a oprit după 12 ani, era ireparabil, iar cureaua de titan a rămas inutilă. Sticla de safir a rămas intactă.
2023-04-25 11:28:31Un ceas minunat care m-a captivat cu cadranul său - are un indicator de zi și de noapte și acel ghiocel. Personal, sunt încântat de designul acestui model. Este alb, curat, elegant și destul de ușor, deci cred că îmi va rezista pentru multe ocazii :)
2023-04-25 11:28:28Un zeppelin clasic de bun gust. Nimic de care să te plângi pentru că este pur și simplu foarte bun. Înveliș echilibrat. Cureaua se potrivește perfect, ei bine ceasul este un pic de vis. Îmi plac astfel de minuni ale aviației. Foarte recomandat!
2023-04-25 11:28:23Pur și simplu fantastic :) Foarte frumos prezentat. Sticlă călită. Clasic și elegant la un preț bun.
2023-04-25 11:28:22Sunt mulțumit, ceasul a fost livrat la timp. Curea interesantă cu perforare à la perforation. Foarte discret și ușor de citit.
2023-04-25 11:28:18Am decis să cumpăr ceasul GA-700-1BER pentru prietenul meu ca un cadou de ziua de naștere și suntem amândoi foarte mulțumiți de alegerea mea. Este un model foarte robust și prezentat elegant. La încheietura mâinii, ceasul este impresionant, dar nu prea mare. De asemenea, este ușor. În schimb, arată foarte masculin, cu un aspect decent. Manopera ceasului nu poate fi criticată, fiecare detaliu este lucrat la perfecție. Când am cumpărat acest ceas, știam că trebuie să fie suficient de robust pentru a rezista la toți factorii la care ar putea fi expus prietenul meu în timpul serviciului. Se comportă cu brio, îl recomand din toată inima.
2023-04-25 11:28:05I-am cumpărat soțului meu pentru un cadou de aniversare, am trecut recent 15 ani de căsătorie. Ceasul a fost primit cu încântare și sunt fericită că am decis să găsesc aici acest cadou pentru iubitul meu. Voi cumpăra deja următorul model pentru mine, probabil tot de la această marcă. Îl recomand cu căldură!
2023-04-25 11:28:03Foarte elegant și cotidian în același timp. Îmi căutam ceasul de mult timp și am dat peste acest adriatica cu cronograf. În acest moment este ceasul meu preferat pentru fiecare zi. Îl salut călduros și îl recomand!
2023-04-25 11:28:03Poate că nu are un milion de opțiuni, o mie de butoane și un cadran care cântă baladele Okudzhava - dar este partenerul perfect pentru birou, pentru ieșirile în familie, pentru întâlniri sau pur și simplu, pentru fiecare zi. Tradițional, simplu, un mic decor subtil pe cadran. Asta e tot ce am nevoie pentru fericire.
2023-04-25 11:28:02O prietenă mi-a cumpărat această bijuterie ca un cadou - pentru că așa arată acest ceas. Auriu și delicat, un pic lăptos, în afară de asta arată foarte bine, nu este deloc strident. Îl recomand, arată bine cu rochii!
2023-04-25 11:27:59Un model foarte frumos și elegant. Mă simt foarte bine cu el. Nu regret achiziția pentru că am fost bine sfătuită aici, iar timpul de livrare a fost fulgerător de rapid. Îl recomand cu dragă inimă tuturor!
2023-04-25 11:27:59Grozav acest ceas, dar se potrivește perfect tipului meu, căruia i l-am cumpărat ca un cadou pentru iepure (există o astfel de tradiție la noi în casă). Sper să îi placă, salutări.
2023-04-25 11:27:58Toate în stare bună. Ceas bine ambalat. Livrare în ziua comenzii. Foarte recomandat!
2023-04-25 11:27:56Super serviciu. Expediere rapidă. Preț bun.
2023-04-25 11:27:48Un ceas foarte șmecher și frumos. Totul este lizibil, discret și elegant. Foarte recomandat.
2023-04-25 11:27:46Am cumpărat cu un cadran negru, se prezintă cu demnitate, elegant și masculin.... iar catarama... super sofisticat. Îl recomand și eu.
2023-04-25 11:27:38
Autentificare
Sunt nou aici
De ce să aveți un cont?
alăturați-vă clubului gratuit!
Creați un cont
De ce să aveți un cont?
alăturați-vă clubului gratuit!
Administratorul datelor dumneavoastră personale va fi proprietarul magazinului eCeauri.ro - compania 57 Concepts.
Am uitat parola