Alegeți o marcă de ceas
Citiți recenziile clienților noștri despre ceasuri!
Designul neobișnuit și trimiterile interesante la istoria aviației creează o combinație foarte reușită în ceea ce privește caracterul feței ceasului. Ceasul se prezintă frumos și este foarte atent lucrat. În opinia mea, excepțional de frumos.
2023-04-25 11:01:36Bună, am cumpărat acest ceas. Pe scurt - RECOMANDĂ. Frumos, afișaj clar, funcții simple care nu aglomerează cadranul. Revelație. Am mai multe ceasuri foarte avansate, dar acesta mă face foarte fericit, frumos, minimalism clasic. Trebuie să comentez și despre serviciile magazinului - ceasul nu era disponibil, au fost nevoiți să descarce de la distribuitor, au întârziat 2 zile - în pachet ca "scuze" am primit o super sacoșă de cumpărături și o șapcă CASIO. MEGA! Sunt fericit, am cumpărat destul de multe ceasuri de la acest magazin, dar nu este ultima achiziție. Partea mișto este că mă iau în serios, indiferent dacă cumpăr un ceas de 3000 de lire sau unul de 134 de lire.
2023-04-25 11:01:34Ceasul făcut decent, nu am de ce să mă plâng. Ambalat perfect - nimic nu putea fi deteriorat. În momentul de față sunt mulțumit. Cât despre logodnicul meu, timpul va spune, dar cred că va fi de aceeași părere ca și mine. Vrea să precizeze că acesta este al treilea ceas pe care i-l prezintă și două nu au supraviețuit ;p (ceasurile anterioare nu au fost cumpărate de la dumneavoastră), dar îi dau o șansă de supraviețuire acestuia, uitându-mă la manopera decentă. În rezumat, fotografiile adăugate la oferta nu denaturate, expedierea rapidă și eficientă, de asemenea, nimic altceva decât să ia. Eu personal recomand. :)
2023-04-25 11:01:33Am cumpărat-o pentru că este ieftină și foarte confortabilă. Are un cadran întunecat și elegant - apreciez blițul albastru. Totul cu articolul ok, a venit bine ambalat, la o zi după ce am comandat. Recomandat.
2023-04-25 11:01:29Folosesc ceasul atunci când ies cu afaceri, face o impresie bună, este simplu și confortabil - nu ascund faptul că acesta este motivul pentru care l-am cumpărat. Ambalaj excelent, am fost ușurat când am deschis coletul. Încărcare la un mare plus.
2023-04-25 11:00:59Ceas retro la un preț cool wow. Confortabil de purtat, plic mare totul arată frumos. Sunt mulțumit, voi reveni cu siguranță aici, recomand, funcționează foarte bine
2023-04-25 11:00:58Abia a sosit, grozav, cutiuțele cu date mă fac să roșesc. Ceasul a venit în cel mai scurt timp și bine împachetat, sunt surprinsă pozitiv, deoarece mă așteptam să aștept mult mai mult! Super, super, super, foarte recomandat.
2023-04-25 11:00:57Îmi place foarte mult, este mare și confortabilă, dar totuși nu mă copleșește cu nimic. Are o mulțime de opțiuni utile, este un Baby-G până la urmă. Satisfacție mare, îl recomand.
2023-04-25 11:00:57Ceasul este senzațional pentru persoana care se așteaptă la funcționalitate și durabilitate de la un ceas. Termometrul și altimetrul trebuie luate cu un strop de sare, celelalte funcții ale ceasului funcționează cu precizie. În opinia mea, acesta este unul dintre cele mai complete G-SHOCK-uri. Îi lipsesc câteva funcții utile, desigur, dar eu îi acord ceasului nota 5+.
2023-04-25 11:00:56Bijuterii grozave! Produs de înaltă calitate într-o culoare frumoasă de aur roz. A funcționat perfect ca un cadou pentru o persoană dragă. Se poartă foarte bine, nu agață hainele, este plat, deci nu interferează cu hainele cu mâneci lungi. Este foarte elegant, dar totuși poate fi purtat practic cu orice. Recomandat!!!!! P.S. Realizarea gravurii și a comenzii în sine - REVELAȚIE, foarte rapidă. Produsul a fost la mine acasă la două zile după comandă. Recomand!!!!!
2023-04-25 11:00:52Ball - un brand pe care l-am asociat întotdeauna cu un preț destul de ridicat, dar și cu o calitate excelentă. Astăzi dețin acest model și confirm - este uimitor și funcționează ca un vis. Nu mă așteptam ca într-o zi să devin proprietarul ACESTUI ceas. RECOMANDĂ.
2023-04-25 11:00:50Livrare rapidă, totul este în regulă - acest ceas a fost cumpărat ca un cadou, așa că ne așteptam la un ambalaj bun. Este grozav, magazinul s-a ocupat foarte bine de comanda noastră. Foarte recomandat.
2023-04-25 11:00:47Albastrul cerului care se întunecă se potrivește foarte bine logodnicului meu, care are ochii albaștri și poartă cămăși albastru închis. Ceasul este frumos ambalat, Zeppelin este o marcă bună. Foarte recomandat.
2023-04-25 11:00:43Un ceas foarte elegant și normal. Foarte arătos atunci când este asortat cu o cămașă și butoniere. Normal până la durere, motiv pentru care merită purtat în fiecare zi.
2023-04-25 11:00:42Apocalipsa. Ceasul zdrobește sistemul prin aspectul său, o astfel de combinație de culori și, în plus, dimensiuni cu adevărat uriașe. O achiziție perfectă! Vă recomand, vă recomand!
2023-04-25 11:00:41Acest Zeppelin a fost în mintea mea de mult timp înainte de a mă hotărî să mi-l cumpăr. Per total, am luat decizia pe baza principiului "ce naiba, cel mult o voi returna sau o voi da cuiva". Nu l-am returnat și nici nu am de gând să îl dau cuiva, pentru că este ceasul meu preferat în acest moment. Confortabil și elegant, automat ca o păpușă. Sunt mulțumită de această achiziție. Vă recomand.
2023-04-25 11:00:34Cel mai sobru ceas de sub soare și o culoare maro minunată, potrivită pentru toamnă - pentru a se potrivi cu o geantă roșie. Are indexuri mici, astfel încât este mai ușor să citești ora decât dacă ar fi complet gol. Drăguț și drăguț, îl ador. Foarte recomandat!
2023-04-25 11:00:31Un ceas grozav, la un preț mic. Recomand
2023-04-25 11:00:22Un model ideal feminin cu un mesaj simplu. Are indici frumoși, poate că nu are multe funcții, dar pe cea mai importantă o îndeplinește excelent. Și are o curea confortabilă. Recomandat.
2023-04-25 11:00:21Așteptări îndeplinite, ceasul arată foarte bine, funcționează ca un pumnal fără să se plângă. Magazinul a trimis ceasul foarte repede, într-o zi am primit marfa comandată. Foarte recomandat!
2023-04-25 11:00:20Acest magazin are nimic, dar bijuterii, ceasul mare în opinia mea individuală. Curea confortabilă și vizibilitate mare. Foarte recomandat!
2023-04-25 11:00:19Un model foarte interesant care mi-a plăcut. Pare foarte clasic, dar decorarea cadranului îi dă caracter. Cureaua este și ea rezistentă și bună, moale, nu freacă și nu încurcă și se poate prinde foarte ușor. Super.
2023-04-25 11:00:07După cum puteți vedea, se poartă foarte bine, în imaginea de aici numărând timpul până la sosirea prânzului meu la serviciu. :D Un clasic în toată regula, decorat extrem de elegant și chiar și așteptarea unui saigon capătă o nouă dimensiune cu acest model. L-am ales datorită automaticului și aspectului general, un plic frumos, totul într-un stil masculin. Recomandat.
2023-04-25 10:59:44Un ceas fantastic în stil vintage. Cadran frumos, care evocă asocieri cu ceasurile de dirijabile. Ceasul arată frumos cu o ținută elegantă, dar arată de asemenea foarte bine pentru un look mai sportiv. Cadranul strălucește frumos în întuneric, iar funcția de alarmă este un plus. Sunt încântat de achiziția mea. Clasic, calitate germană excelentă.
2023-04-25 10:59:37Nu credeam că o voi privi cu atâta drag și că se va îmbina atât de frumos cu celelalte obiecte aurii de pe mâna mea.
2023-04-25 10:59:37Un accesoriu feminin, cum ar fi o brățară, îmi place să o port cu blugi și o cămașă albă sau albastră, foarte confortabilă. Nu este nimic vulgar în ea, o recomand.
2023-04-25 10:59:34Un model accesibil, cu cadran de perle frumos și strălucitor, pe care l-am cumpărat pentru mine ca un cadou fără ocazie. Este elegant și la modă. Sunt foarte fericită că îl am.
2023-04-25 10:59:33Nu căutam un ceas obișnuit. Căutam ceva picant și am fost uimit de ceea ce a oferit brandul. Șocant. Și apoi m-am îndrăgostit de acest ceas și iată-l aici, făcând valuri oriunde merg cu el. Este o minune de bijuterie la un preț cool. E un plus, vi-l recomand!
2023-04-25 10:59:30Mulțumită ceasului, am încetat în sfârșit să mai întârzii peste tot. Un cadou de la o prietenă iritată m-a obligat să-mi reconstruiesc viața de la zero și cred că a făcut-o în bine. Recomand din toată inima acest model.
2023-04-25 10:59:25În căutarea mea pentru un clasic ieftin, dar bun, am dat peste acest ceas și sunt foarte mulțumit de el. Îmi îndeplinește toate cerințele, nu trebuie să mă gândesc la nimic :)
2023-04-25 10:59:25Un ceas neobișnuit, l-am cumpărat pentru soția mea cu o ocazie neașteptată pentru că este soția mea și o iubesc. Ceasul a fost întâmpinat cu mare bucurie și aprobare, modelul este de bun gust și feminin și rezistent, cadranul a fost foarte pe placul Kasiei mele. Recomand din toată inima magazinul.
2023-04-25 10:59:24Oh, Doamne, acest ceas este uimitor în persoană, fotografia mea nu surprinde nici pe jumătate frumusețea acestui cadran albastru marin, decorat în mod complicat cu ghiocei. Frumos, confortabil, o piesă de bijuterie, nu un ceas. Recomand, chiar recomand cu mare drag!
2023-04-25 10:59:19Ceasul este frumos și foarte feminin, sunt foarte mulțumită și este o adevărată plăcere să cumpăr de la "Watch House".
2023-04-25 10:59:18Am dat peste acest model în timp ce făceam cumpărături online și m-am îndrăgostit iremediabil de el. Achiziția a fost excelentă, ceasul mi se potrivește perfect, brățara confortabilă din plasă poate fi ajustată, iar cadranul este luminos și ușor de citit. Nici că se putea să vină într-un moment mai bun.
2023-04-25 10:59:18Un ceas foarte frumos, l-am cumpărat pentru mine ca o consolare :) Este elegant și se asortează bine cu hainele, la serviciu face o impresie bună clienților. Cristale frumoase!
2023-04-25 10:59:17E minunat. Arată super feminin, combinația de texturi face și ea o impresie bună. Năutul și un fel de scoarță arată exact ca apa de mare și nisipul. Curea confortabilă. Recomandată.
2023-04-25 10:59:16Ceasul GMT a fost mult timp în spectrul de interese al tipului meu și i-am îndeplinit visul. Iată un ceas pentru el, îl va primi diseară la cină, ambalat elegant :) Îl recomand din toată inima, magazinul are o opțiune de ambalare. :)
2023-04-25 10:59:16Ceasul corespunde așteptărilor mele 100%, este pur și simplu perfect!
2023-04-25 10:59:13Dulce, drăguț și micuț, ușor bijutier și compromițător. Mi-a plăcut foarte mult brățara din plasă. Arată bine pe încheietura mea foarte mică. Recomand cu drag magazinul și modelul.
2023-04-25 10:59:10I-am cumpărat lui M. acest schelet pentru că știu că îi plac lucrurile mecanice de genul acesta, niște rotițe, angrenaje și nu știu ce altceva. Acest model este grozav. Prețul este pe măsura calității. M. mulțumit de cadou. <3
2023-04-25 10:59:09
Autentificare
Sunt nou aici
De ce să aveți un cont?
alăturați-vă clubului gratuit!
Creați un cont
De ce să aveți un cont?
alăturați-vă clubului gratuit!
Administratorul datelor dumneavoastră personale va fi proprietarul magazinului eCeauri.ro - compania 57 Concepts.
Am uitat parola