Alegeți o marcă de ceas
1
Ceasul este excelent. Prețul corespunde calității. Îl recomand!
2022-08-22 11:11:56În ultima vreme, am căutat un ceas elegant. Anul acesta, compania mea împlinește 10 ani. Voiam ceva sobru, care să se potrivească perfect cu costumul meu. Am ales această marcă italiană și mecanismul Seiko – automat. Brățara este de primă clasă, se distinge cu siguranță în colecția mea bogată de ceasuri. Îl recomand!
2022-08-22 11:19:34I-am cumpărat soției un cadou de la acest magazin, așa că acum mi-a întors favoarea. Îi sunt foarte recunoscător pentru asta, deoarece personalul i-a recomandat acest model original Venezianico, datorită căruia amândoi ne bucurăm să admirăm cadranul acestui ceas. Confortul la purtare este la un nivel ridicat, iar în ceea ce privește funcționarea mecanismului, nu am nimic de reproșat.
2022-08-25 09:43:51Părinții mei mi-au făcut o surpriză de ziua mea de 18 ani, ocazie cu care am putut să-mi aleg un ceas de calitate. Din punctul meu de vedere, această alegere a fost cu siguranță una reușită. Am analizat o mulțime de modele, dar acesta mi-a rămas în memorie în mod special. Aceste detalii italiene arată că este cu siguranță un ceas unic. Este suficient să observați indexurile sau indicatoarele, iar despre capac probabil că nu mai este nevoie să scriu. Merită să te uiți și la lunetă – are un geam bombat. Asta dă iluzia că acolo se află un geam de mărire. Recomand ceasul!
2022-08-12 12:33:19Exact de un astfel de ceas aveam nevoie! Din păcate, în ultima vreme am avut ghinion – am pierdut doar bani. Așa că m-am hotărât să cumpăr ceva de calitate. Alegerea a căzut pe acest ceas, cu o paletă de culori destul de tradițională. De data aceasta, am acordat o atenție sporită mecanismului. În acest caz, este vorba de un mecanism automat de la marca Seiko. Dacă aș putea alege din nou, aș face la fel. Bravo, ceasornicarie! Bună treabă!
2022-08-12 12:41:18Nu ascund faptul că am ales ceasul după ce m-am consultat cu fiul meu. El mi-a recomandat tocmai acest model. M-am gândit o clipă dacă cadranul verde nu va fi prea îndrăzneț. În colecția mea am modele negru-argintii. Am decis însă să fac o mică nebunie. Cum se spune acum, nu pot fi un „bătrânel”. Ceasul e de primă clasă, i-a plăcut chiar și vecinului meu, Heniek.
2022-08-12 12:52:13Acest model merită fiecare bănuț. Calitatea se vede imediat, la prima vedere. Începând chiar de la brățară și carcasă, acestea au un luciu superb. Cadranul albastru strălucește minunat. Interesant este că, în ciuda acestui lucru, nu am probleme în a citi ora în plin soare. Elementul central al interiorului este mecanismul automat al mărcii japoneze Seiko. Din ce am citit pe forumuri, acesta are o reputație foarte bună.
2022-08-12 13:17:35Încerc să colecționez doar ceasuri de înaltă calitate. M-am gândit mult timp la alegerea acestui model. După ce am căutat pe tot internetul, am ajuns la o concluzie: bine, îl iau! Și a fost literalmente o alegere perfectă, așa cum a scris persoana de mai jos. Nu pot spune nimic rău despre acest model, pentru că este excelent din toate punctele de vedere. Nu pot decât să-l recomand și să vă asigur că oricine se va decide să-l cumpere nu va fi dezamăgit.
2022-08-17 07:47:40Ce ceas grozav! Are tot ce-mi trebuie, de la un cadran superb până la o brățară confortabilă, care nu smulge părul. O să mai trec pe aici :)
2022-08-08 13:43:20Ceasul ăsta e de campionat mondial! Nu-l dau jos nici măcar o clipă. În sfârșit, am găsit o alternativă la ceasurile elvețiene. Simt că am avut fler la afaceri. Vă recomand, băieți!!
2022-08-08 13:52:43Sunt de acord cu toate opiniile – ceasul este extraordinar! Îl recomand și eu
2022-08-09 07:22:36Un ceas genial, după părerea mea. Designul scheletat face toată diferența. Aș putea să mă uit la el fără să mă mai satur. Și culoarea îmi place foarte mult, nu e prea intensă. Se potrivește pentru orice ocazie, fie că ieși cu prietenii, fie că ai o întâlnire de afaceri. Îl recomand :)
2022-08-09 13:16:49Am avut odată mari probleme cu returnarea unui produs și mi-era puțin teamă că voi trece din nou printr-o situație neplăcută. Magazinul Zegarnia mi-a vindecat trauma. De ce m-am decis să cumpăr acest ceas? E simplu: în primul rând, fabricația italiană și rezistența la apă de 200 m; în al doilea rând, brățara (are un model atât de original, încât nu am mai văzut așa ceva până acum) și, bineînțeles, cadranul albastru închis cu iluminare. Acestea sunt doar câteva dintre caracteristicile care mi-au atras atenția. Consider că achiziția de la Zegarownia a fost cu siguranță una reușită :)
2022-08-04 06:25:37Se vede că ceasul este realizat din materiale de foarte bună calitate. Carcasa și brățara au un luciu deosebit. Deși îl port zilnic, nu observ niciun fel de zgârieturi sau urme. Cadranul este, după părerea mea, extraordinar. Culoarea lui m-a cucerit complet. Îi acord nota 10/10. Serviciul magazinului este extraordinar, ei mi-au arătat această minunăție. Mulțumesc :)
2022-08-05 12:21:33Clasă, clasă și încă o dată clasă. Tocmai asta îmi place cel mai mult. O astfel de combinație de culori se potrivește cu orice. Un element important, desigur, pe lângă aspect, este luneta – rotativă (am testat-o în timpul înotului, funcționează impecabil). Acele și indexurile luminoase sunt un alt atu de care profit cel mai des în timpul ieșirilor de seară cu prietenii. Pe cadran se află și un indicator al datei. În opinia mea, niciun bărbat nu ar avea de ce să se rușineze cu un astfel de ceas. Îl port zilnic la birou și la diverse întâlniri de afaceri. Nu am nicio obiecție în privința lui.
2022-08-05 12:34:37Ce ceas grozav! Magazinul Zegarnia nu m-a dezamăgit. Prețul este pe măsura produsului. Este primul meu ceas, dar îmi doream ceva de calitate, cu un stil italian. Am reușit. Mulțumesc!
2022-08-05 12:48:21Ceasul Venezianico l-am primit de la părinții mei cu ocazia împlinirii vârstei de 25 de ani :) E frumos, delicat, arată superb la mână și are și o gravură personalizată :) Un cadou minunat și o amintire deosebită :)
2022-08-08 11:12:16Un ceas mega super :D Calitate, finisaj și culori :D L-am cumpărat încă din faza de pre-lansare și, sincer să fiu, nu am mai întâlnit de mult o calitate atât de bună la ceasurile premium, și asta la un preț accesibil :) Pur și simplu merită și îl recomand tuturor :D
2022-08-08 11:14:20Îl recomand cu căldură! Cum arată ceasul ăsta la mână, wow! Nu l-aș schimba cu niciun altul, a fost o alegere perfectă.
2022-08-03 10:44:36Iată-l și pe el, perfect, elegant, pur și simplu frumos :) Un design aparent simplu, dar care te cucerește și te atrage ca un magnet :) L-am cumpărat acum două săptămâni și, deocamdată, nu m-a dezamăgit. Perfect în toate privințele :D
2022-08-03 13:28:28Mecanismul, aspectul, culorile – o minunăție, parcă m-aș fi mutat direct în Veneția odată cu acest ceas. Toate amintirile din călătorie au prins din nou viață :) Un suvenir minunat :) Nu m-au dezamăgit nici materialele, nici calitatea. Îl recomand 100%!
2022-08-03 13:30:46Am cumpărat ceasul după ce m-am gândit îndelung. Nu regret, pentru că arată minunat la mână. Este elegant și emană clasă italiană. Serviciul a fost profesionist, sunt extrem de mulțumită. Îl recomand :)
2022-08-01 13:20:38Mi-am cumpărat ceasul cu ocazia împlinirii vârstei de 30 de ani. Am considerat că acest model se potrivește perfect vârstei mele și stilului meu elegant, pe care încerc să-l reprezint. Alegerea acestui model a fost determinată, fără îndoială, de cadranul frumos, prin care pot observa funcționarea mecanismului de încredere. Au trecut 2 luni de când îl folosesc și acum pot scrie cu sinceritate că ceasul îmi îndeplinește toate așteptările. Brățara și carcasa funcționează fără rezerve, nu am observat nicio deteriorare în timpul utilizării zilnice. Funcționarea mecanismului Seiko este ireproșabilă. Îl recomand cu căldură! Vă rog să acordați atenție și capacului, care este ceva extraordinar!
2022-07-27 06:36:50Acest ceas îmi îndeplinește toate visurile. M-am gândit mult timp la alegerea ceasului potrivit și nu mă puteam hotărî, până când am dat peste acest model. Este un ceas de calitate, practic și elegant. Îl recomand tuturor!
2022-07-28 12:40:59Da, să începem prin a spune că am locuit mulți ani în Italia. Deoarece am o afecțiune deosebită pentru această țară, am vrut ca ceva să-mi amintească de acest loc minunat. Am ales un ceas, care, în opinia mea, este un element indispensabil al garderobei masculine. Acesta arată într-adevăr fenomenal. Verde este cu siguranță culoarea mea preferată. Sunt foarte mulțumit de achiziție. Calitatea acestui produs se vede încă de la prima privire. Serviciul clienți este cu siguranță un plus. Datorită lor am găsit această bijuterie. Recomand!
2022-07-28 13:04:38
Autentificare
Sunt nou aici
De ce să aveți un cont?
alăturați-vă clubului gratuit!
Creați un cont
De ce să aveți un cont?
alăturați-vă clubului gratuit!
Administratorul datelor dumneavoastră personale va fi proprietarul magazinului eCeauri.ro - compania 57 Concepts.
Am uitat parola