Alegeți o marcă de ceas
1
Perfect, arata foarte bine combinatia de culori.
2026-04-17 19:56:43Super senzațional, și aspectul e super
2025-04-02 20:32:08Acest ceas este alegerea perfectă pentru purtatul zilnic! Cureaua din cauciuc îl face ușor și confortabil, iar cadranul este foarte ușor de citit. Ceasul este rezistent la umezeală, ceea ce este foarte important în cazul meu, deoarece fac des sport. În ciuda naturii sale sportive, ceasul arată foarte bine și se potrivește cu multe stiluri. Are o manoperă solidă, care accentuează că este durabil. Sunt foarte mulțumit de această achiziție și îl voi purta cu siguranță în fiecare zi.
2025-02-25 12:17:53Am ceasul ăsta de vreo 4-5 ani și, pentru mine, e indestructibil. Condițiile grele de la locul meu de muncă – unsoare, uleiuri, benzină, petrol – nu l-au deteriorat în niciun fel. Se poate spune că mi-a salvat de două ori încheietura mâinii, deoarece structura din oțel mi-a imobilizat mâna. În plus, de când l-am cumpărat, nu am schimbat bateria.
2025-02-02 06:36:51Am avut modelul anterior de Mudmaster, dar acesta mă impresionează foarte mult; elementele metalice ale ramei se comportă mult mai bine decât, de exemplu, cele de la GWG2000, unde carbonul era extrem de fragil. În opinia mea, acesta este o alegere mai bună.
2024-10-22 18:04:44Ceasul este foarte rezistent. Carcasa din rășină întărită cu fibră de carbon oferă o protecție suplimentară excelentă pentru sistemul rezistent la șocuri, ceea ce asigură probabil cea mai mare siguranță a mecanismului ceasului. Îl recomand.
2024-06-06 06:56:14Recunosc că acesta este primul meu ceas de calitate pe care îl cumpăr și sunt foarte mulțumită atât de personalul care m-a ajutat să aleg acest ceas, cât și de modul în care a fost procesată comanda. Coletul a sosit a doua zi după ce banca mi-a aprobat cererea de plată în rate. Coletul a fost ambalat în siguranță de la început până la sfârșit – chiar și sticla avea o folie specială, pentru a nu se zgâria în timpul transportului. Apreciez foarte mult și recomand acest magazin, pentru că se pricepe la ceasuri ca nimeni altul!
2024-05-24 08:29:09Este destul de mare, dar asta e un avantaj, se vede totul foarte bine, are un design interesant, un ceas perfect pentru uzul zilnic.
2024-05-10 09:18:21Îl am de 4 ani și jumătate Folosit la Școală/acum la facultate La serviciu Pe șantier La petreceri La piscină Marea sărată Oriunde se poate Nu-mi fac griji pentru el, pentru că știu că se descurcă E adevărat că brățara e deja puțin uzată, dar ce metal n-ar fi după atâta timp, sticla e în stare perfectă, fără niciun fel de zgârietură. După 2 ani, am avut într-adevăr o problemă temporară cu el, pentru că se bloca, dar am citit undeva pe un grup că este vorba de încărcare. Și pentru că lucram într-un birou întunecat, l-am lăsat 2 zile pe pervazul ferestrei acasă și nu s-a mai repetat niciodată (trebuie pur și simplu să-l porți). Pentru mine, este un ceas indestructibil. Îl recomand tuturor celor care vor să înceapă aventura cu G-Shock. După acest ceas, nu vei mai dori alt brand.
2023-11-11 23:00:42Am avut timp de 4,5 ani Folosit în Școală/învățământ Muncă Construcții Evenimente Bazine de înot Marea de sare Oriunde puteți Nu mă învinovățesc pentru că știu că pot face față. Recunosc, este deja puțin uzat la brățară, dar ce metal nu ar fi după atâta timp, sticla este în stare perfectă, fără niciun fel de zgârieturi. După 2 ani am avut o problemă temporară cu ea pentru că se tot bloca, dar am citit undeva pe un grup că e o problemă de încărcare. Și cum lucram într-un birou întunecat, am lăsat-o 2 zile pe pervazul unei ferestre acasă și nu s-a mai întâmplat (trebuie doar să o porți). În ceea ce mă privește, un ceas indestructibil. Îl recomand tuturor celor care vor să înceapă aventura cu G-Shock. După acest ceas nu va mai dori o altă companie.
2023-11-11 23:00:42O opțiune interesantă a ceasului, despre care nu se vorbește prea mult, este funcția de economisire a energiei, care oprește automat afișajul atunci când ceasul rămâne în întuneric. Iluminarea LED poate fi setată la 1,5 sau 3 secunde. Durata de viață a bateriei ceasului Casio G-SHOCK este de aproximativ 6 luni (durata de funcționare în condiții normale de utilizare, fără expunere la lumină, după o încărcare completă) sau 26 de luni (durata de funcționare atunci când ceasul este păstrat în întuneric total cu funcția de economisire a energiei activată, după o încărcare completă).
2023-10-31 17:09:58Îl recomand tuturor celor care caută un ceas sportiv atemporal și rezistent.
2023-07-13 19:06:54Livrare rapidă și eficientă. Ceasul este extrem de rezistent și arată foarte bine la mână. Nu este excesiv de mare și se potrivește foarte bine la mână.
2023-05-25 08:21:14Îl recomand!
2023-05-25 08:21:28Îl recomand cu căldură :D Gravură inclusă în preț, livrare rapidă, zegarownia.pl e o treabă grozavă :)) În realitate e și mai frumos decât în poze. L-am comandat ca cadou, dar m-a convins să mai fac cumpărături, de data asta pentru mine :p Cu siguranță, în curând unul dintre modelele G-Shock va ajunge la încheietura mea, pentru că arată cu adevărat grozav :)
2023-05-08 11:48:33Foarte recomandat, mega scut și super rezistent.
2023-04-25 12:22:45Ceasul arată capital în poze, dar abia după ce îl despachetezi vezi că este o nebunie. Ușor și perfect potrivit. Juxtapunerea dintre galben și negru este impresionantă. Abia l-am montat și pentru mine este o achiziție excelentă, având în vedere aspectul și ușurința. Cureaua este moale și confortabilă. Întârzierea de o zi a funcționat bine pentru mine, având în vedere că magazinul a adăugat gratuități practice pentru el. Recomandat.
2023-04-25 12:11:31Foarte super ceas, livrare și timp de livrare în cel mai scurt timp, foarte recomandat.
2023-04-25 12:11:24Mare ceas, livrare foarte rapidă.
2023-04-25 12:04:58SUPER, SUPER... SUPER... SUPER. Aceasta este o altă achiziție de la acest magazin și cu siguranță nu este ultima. Totul la cel mai înalt nivel. Abordare profesională față de client. Serviciu prietenos și competent. Sfaturi profesionale. Prețuri mici. Alte magazine ar trebui să învețe de la ei, pentru că au tot ce le trebuie. Ceasul corespunde descrierii. Arată chiar mai frumos în realitate. GBD-100-1ER mătură, 100% corespunde așteptărilor mele. Cu o conștiință curată, pot recomanda cu încredere magazinul zegarownia.pl Nu veți fi dezamăgiți.
2023-04-25 12:04:42Un cadou de la soția mea pentru cea de-a 30-a aniversare. Ceasul în sine mega bolnav de el timp de aproximativ 2 ani. Mecanism solar, bluetooth, full led. O combinație de modern și clasic. Recomand.
2023-04-25 12:04:38Tocmai am ieșit din showroom cu ea :D Este pur și simplu superbă! Visez de mult timp la un G-SHOCK, dar toate erau asociate cu ceasuri mari, iar din cauza încheieturii mele mici, m-am gândit mult și bine să cumpăr un ceas de la această marcă. Cu toate acestea, serviciul dvs. de relații cu clienții mi-a venit în ajutor și mi-a recomandat acest model anume. Sunt încântat! Elegant și totuși foarte masculin.
2023-04-25 12:04:29Tocmai am despachetat această minune! Prima impresie: deși dimensiunea este impresionantă, ceasul este ușor și se așează foarte confortabil pe încheietura mâinii. În ciuda numeroaselor lucruri de pe cadran, acesta este foarte ușor de citit. Aștept deja cu nerăbdare multe zile petrecute împreună!
2023-04-25 12:04:28Un ceas excelent! Foarte confortabil și eficient, arată foarte bine. De asemenea, este rezistent - am agățat de câteva ori niște obiecte și tot la fel arată. Foarte recomandat!
2023-04-25 12:04:27Super ceas, e drept că a venit cu o mică întârziere din vina curierului, dar a meritat. Văd că alții au descris deja calitatea și funcționalitatea, eu voi descrie abordarea companiei de ceasuri. Am găsit o ofertă mai ieftină, dar după ce îl cumpărasem deja, iar compania a redus prețul pentru mine. Am fost informat de un membru al personalului că diferența va fi rambursată în contul meu. Aș recomanda cu siguranță compania Zegarownia.
2023-04-25 12:04:11În cele din urmă am înțeles, este atât de tridimensional încât este greu să-ți iei ochii de la el. Ceva foarte mișto și uimitor. L-am primit de la soția mea, îi sunt foarte recunoscător, în schimb ea va primi de la mine un model de ceas preselectat de ea. :)
2023-04-25 11:57:14Bună ziua prima clasă ceas de raft de top
2023-04-25 11:56:37Niezawodny A fost testat în multe locații extreme, de la deșert până la vârfurile munților de iarnă. Se comportă perfect. Există, din păcate, și câteva dezavantaje minore. Principalul este dimensiunea. Ceasul este destul de "masiv", ceea ce înseamnă că se poate prinde de echipament atunci când este cel mai puțin potrivit. Același lucru este valabil și pentru punerea și scoaterea hainelor exterioare. Pur și simplu trebuie să vă obișnuiți cu el.
2023-04-25 11:55:50POLECAM POLECAM POLECAM Un ceas grozav la un preț și mai bun. Vă recomand să cumpărați ceasuri de mărci cunoscute de pe acest site !!!! Asigurare 100% a originalității produsului și 100% mulțumire de serviciu (ceasul a fost la mine a doua zi). Ceasul menționat mai sus arată foarte bine pe mână, este mare și merge cu orice. Este confortabil de purtat și este cu siguranță o alegere bună pentru persoanele active (opțiunea de cronometru foarte bine pusă la punct) și pentru persoanele care lucrează în condiții grele (Poliție, SG, SP, MON, etc.) Ceasul nu are funcția Auto Led - aceasta este caracteristica sa de producție, nu un defect. Butonul de iluminare a cadranului este amplasat convenabil (sub cadran), așa că funcția menționată mai sus, pentru mine, nu este deloc un dezavantaj. Dacă nu sunteți sigur ce model G-Shock să alegeți și vă place un anumit tit în culori închise, acesta este ceasul potrivit pentru dumneavoastră :) RECOMANDARE RECOMANDARE RECOMANDARE RECOMANDARE RECOMANDARE RECOMANDARE
2023-04-25 11:55:49Jest OK Un ceas ca un ceas. Pentru banii pe care îi are, nu e nimic de care să te înnebunești, simplu de folosit, dar cineva chiar a greșit în faza de design (totul se rezumă la mâna roșie a orelor, pe care nu o poți vedea nici măcar pe întuneric și nici cu lumina de fundal nu prea se vede). După părerea mea o lovitură în picior. Din fericire, l-am returnat la service și l-am înlocuit cu unul alb, costul este de 30 de zloți, timpul de așteptare doar lung, pentru că vreo 4 săptămâni, indicatorul trebuie să ajungă tocmai din Japonia, dar merită. În general, recomandăm.
2023-04-25 11:55:47O achiziție perfectă! Mă gândeam de mult timp să cumpăr acest model de ceas cu caracter sportiv. Îmi doream să dețin un ceas din seria G-Shock, dar nu prea îmi plăceau ceasurile acoperite cu plastic. Cred că acest model este un compromis excelent. Îl recomand cu sinceritate! Este senzațional!
2023-04-25 11:50:02Ceasul arată chiar mai bine decât în poze, este pur și simplu superb. Magazinul s-a ocupat foarte bine de transportul ceasului, acesta a fost protejat în toate modurile posibile. Vă recomand și vă încurajez să cumpărați cu adevărat merită.
2023-04-25 11:50:01Este minunat! Un model g-shock foarte reușit. Multitudinea de funcții este impresionantă, având în vedere că toate funcționează foarte precis. Am testat deja ceasul în mai multe situații și vreau să vă spun că sunt mega mulțumit. :D
2023-04-25 11:49:17Am deținut din 2016. Încă este ca nouă. Recomand
2023-04-25 11:49:14Primul meu G-SHOCK și cu siguranță nu ultimul ;)
2023-04-25 11:49:06piękny ana-digital Ceasul combină perfect stilul unui ceas analogic cu un design sportiv.
2023-04-25 11:48:56Stal na wielki plus Înveliș din oțel + curea elastică = ideal Exact ceea ce căutam!
2023-04-25 11:48:55G-Shockkk Un G-Shock clasic și totuși impresionează mereu. Indiferent de anul în care este. ;)
2023-04-25 11:48:44Mój urodzinowy prezent Mi-am făcut un cadou de ziua mea, e minunat, nu regret.
2023-04-25 11:48:34
Autentificare
Sunt nou aici
De ce să aveți un cont?
alăturați-vă clubului gratuit!
Creați un cont
De ce să aveți un cont?
alăturați-vă clubului gratuit!
Administratorul datelor dumneavoastră personale va fi proprietarul magazinului eCeauri.ro - compania 57 Concepts.
Am uitat parola