Alegeți o marcă de ceas
1
Ceasul mi-a îndeplinit pe deplin așteptările în ceea ce privește aspectul și calitatea execuției. În plus, este foarte precis, ceea ce a fost o surpriză plăcută. Mi-a fost livrat foarte repede, în doar două zile.
2021-04-21 18:12:54Serviciile și termenul de livrare sunt de cea mai înaltă calitate. Ceasul arată mult mai bine în realitate decât în poze. Cadranul este clar și elegant, astfel încât ceasul se potrivește pentru orice ocazie. Îl recomand tuturor celor care sunt indeciși, pentru că merită cu adevărat.
2021-04-07 05:35:55Un preț rezonabil pentru un ceas cu un astfel de aspect și o astfel de calitate. Îl recomand cu căldură.
2021-03-11 12:46:45Am acest ceas de o săptămână. Este al doilea meu ceas Citizen Eco-Drive, la care bateria s-a descărcat după opt ani de funcționare fără probleme. Dar acest ceas este o alegere perfectă. Are un aspect simplu și elegant. Faptul că nu trebuie să-l învârt, să-l mișc cu mâna (ca la ceasurile automate) și să schimb bateriile este de la sine înțeles, deoarece este un Eco-Drive, iar pentru funcționarea sa este nevoie din când în când de lumină naturală sau artificială. Dar un mare avantaj este schimbarea automată a orei de iarnă - vară și setarea automată a datei în fiecare lună. Așa funcționează în orice fus orar din lume. Și, desigur, precizia de 100%. Iar pentru asta este responsabil sistemul Radio controlled. Mă întreb de ce oamenii cumpără Rolex-uri foarte scumpe, dacă cu mult mai puțini bani se poate cumpăra un Citizen care nu este mai slab, ci, după părerea mea, mai bun. Poate doar pentru a se da mari.
2021-02-24 21:20:00Îmi place să înot cu el, este confortabil și se simte bine la mână, nu mi-e teamă că îl voi pierde în timpul activității. Deși are caracteristici sportive, îl port și la ocazii mai puțin formale, de exemplu la serviciu. Așadar, îl pot recomanda cu toată încrederea.
2021-02-18 10:47:43L-am cumpărat de curând și confirm recenziile despre el – este extrem de rezistent, iar funcțiile sale funcționează foarte bine. Ceasul acesta reprezintă pentru mine o formă de compensare după un an destul de dificil. O alegere inspirată. Cu siguranță voi reveni aici pentru a achiziționa alte modele pentru mica mea colecție de ceasuri.
2021-02-18 10:32:39Un ceas foarte ușor de citit, cu un design clasic, pe care l-am cumpărat ca accesoriu pentru uzul zilnic. Mi-a fost însă de folos și în câteva ocazii mai importante – o nuntă în familie, pe neașteptate. Nu m-a făcut deloc de râs. Sunt mulțumit că îl am și cu siguranță voi reveni aici pentru a cumpăra un alt model util. Vă mulțumesc pentru serviciul excelent!!!
2021-02-18 09:50:05Arată superb și foarte masculin. M-am gândit să-l cumpăr ca cadou pentru fratele meu, pentru că modelul arată într-adevăr interesant. Adrian este mulțumit de acest ceas, poate verifica fără probleme ora în orașul logodnicei sale, care lucrează în străinătate :) Mă bucur că am dat peste acest magazin.
2021-02-18 09:39:42Cred că este cel mai potrivit model pentru un cadou; fratele meu l-a primit cu bucurie. Nu avea în colecția sa niciun ceas cu mecanism solar. Magazinul a realizat gravura cu multă atenție, sunt mulțumit. Recomand produsul și magazinul online.
2021-02-16 15:26:22Arată foarte elegant. L-am cumpărat pentru că voiam un ceas auriu care să se asorteze cu un sacou deschis la culoare. Este un model confortabil, funcționează silențios și, până acum, s-a dovedit fiabil. E super.
2021-02-16 15:12:55Sper că tatăl meu va fi mulțumit de cadou. M-am bazat pe recenziile de aici și văd că sunt bune. Modelul se potrivește într-adevăr unei persoane în vârstă; tata are deja 70 de ani și îi plac modelele clasice, care îi amintesc de copilărie. Aștept livrarea, ceasul abia l-am comandat. Magazinul mi-a confirmat imediat primirea comenzii, iar personalul amabil mi-a recomandat câteva modele pe care le-am putut consulta. Un mare plus!
2021-02-16 14:57:31Avantaje: confortabil, elegant, destul de discret, clasic, nu taie părul de pe mână. Dezavantaje: afișajul datei este extrem de mic. Per ansamblu – îl recomand cu siguranță, dar nu celor cu miopie :) Eu, unul, sunt mulțumit!
2021-02-16 14:46:49Am primit de la părinți un ceas care se potrivește perfect stilului meu, fără detalii inutile. E frumos și feminin, și se potrivește cu orice ținută.
2021-02-15 10:38:31Arată minunat și feminin. Ceasul este mic și, prin urmare, foarte elegant. Arată superb pe o încheietură mai subțire. Culoarea aurie se potrivește cu multe ținute și accesorii. Cadranul perlat subliniază feminitatea. Minunat, exact ce-mi doream <3
2021-02-15 10:25:03Un model foarte bun și robust. Un design atemporal, simplu, exact pe gustul meu. Îmi plac ceasurile de genul acesta. La câteva întâlniri am fost întrebat ce model este :) Îl recomand!
2021-02-15 10:18:55Calitatea execuției este foarte bună. Produsul a sosit și arată exact la fel ca în fotografiile de prezentare ale magazinului. Materialele sunt de bună calitate – sunt de acord cu comentariile de mai jos. Nu am nimic de reproșat produsului. Mai degrabă îmi reproșez mie că nu m-am decis să-l cumpăr mai devreme. Îl recomand!
2021-02-10 10:56:31Sunt mulțumit atât de ceas, cât și de serviciile profesionale oferite de magazin. Nu puteam găsi un loc mai bun. Ceasul este clasic, dar în același timp neobișnuit. Super.
2021-02-10 07:20:23Un ceas frumos. Foarte clasic și confortabil. Sunt încântat. Achiziția s-a desfășurat foarte rapid și fără probleme. Îl recomand.
2021-02-10 07:09:49De ceva vreme căutam un model sportiv și elegant pentru stângaci. Etanșeitate ridicată, design clasic, marcaje mari și lizibile, coroană pe partea stângă – mă satisfac 100%, ba chiar 200%. Este un ceas pe care mi-e greu să-l dau jos de la mână, chiar și pentru a dormi. :D Super tare :D
2021-02-10 06:16:35Ceasul – super tare! Un ceas solid și greu, ce să mai zic – pur și simplu grozav! Soția mi-a nimerit gusturile și sunt cu adevărat mulțumit. Îl am de câteva zile și sper să mă surprindă în continuare, așa cum a făcut-o până acum! Îl recomand!
2021-02-10 06:06:09Un ceas superb! Logodnica mi-a nimerit gustul 100%! De mult timp mă uitam la diferite modele, dar nu mă puteam decide asupra niciunui, până când iubita mea a ales pentru mine, probabil pentru că se săturase de monologurile mele despre ceasuri și de enumerarea avantajelor și dezavantajelor lor, care se întindeau pe săptămâni întregi. :D Sunt extrem de mulțumit și încă nu i-am găsit defecte și cred că nici nu vreau să le găsesc. Îl recomand cu căldură și vă salut!
2021-02-09 13:15:39Mă bucur că dețin acest model de câteva luni. L-am primit cadou și consider că a fost o alegere inspirată. Modelul se potrivește extrem de bine mâinii mele, nu freacă, nu alunecă și nu prinde firele de păr de pe încheietură. Nu simt niciun disconfort când îl port la întâlnirile de la firmă; l-am purtat și la un interviu de angajare. Pur și simplu interesant.
2021-02-09 10:06:23Sunt foarte mulțumit de ceas. Arată exact ca în poză, iar dimensiunea carcasei este perfectă pentru mine. Datorită mecanismului solar, nu trebuie să-mi fac griji că bateria se va descărca; din când în când, îl expun la soare pentru a reîncărca „bateria”. Se potrivește bine și, în general, se asortează cu multe ținute, așa că plăcerea de a-l avea este cu adevărat imensă. Recomand cu căldură atât modelul, cât și magazinul.
2021-02-09 08:57:07Acest ceas este o adevărată capodoperă a artizanatului ceasornicar. Îmi plac stilul, finisajul și funcțiile sale. Materialele sunt de o calitate excepțională, super! Îl recomand cu căldură, fie pentru tine, fie ca cadou, fie pentru diverse ocazii.
2021-02-08 07:53:25De peste un an sunt fericita proprietară a acestei minunății :3 Ceasul este cu adevărat frumos; de fiecare dată când îl port la mână, mă încântă culoarea sa aurie și cadranul. Ceasul este mic, dar pentru mâna mea este perfect, se potrivește de minune – parcă ar fi fost făcut pe măsură. :D Ceasul măsoară bine timpul, iar funcția de afișare a datei funcționează impecabil. În ciuda utilizării îndelungate, atât carcasa, cât și sticla nu sunt zgâriate. Îl recomand cu sinceritate! :D
2021-02-08 07:38:32Ceasul cumpărat pentru bunica. Îi place foarte mult. Mi-am dorit un cadran ușor de citit și indicatoare mari, și nu am fost dezamăgită. Bunica e mulțumită și nu se desparte de el nici măcar o clipă. Un plus și pentru personalul din magazin. Foarte amabil, iar atitudinea față de client este cu adevărat profesională! Cred că în curând voi merge din nou la magazin, dar de data aceasta pentru un ceas pentru mine :D
2021-02-08 07:25:46Pot recomanda acest ceas cu toată încrederea. Îl folosesc de câteva luni, îl port mai ales la serviciu și nu am nimic de reproșat. Dimpotrivă. Avantajele sunt aspectul clasic, cadranul alb ușor de citit cu indici arabi, datarul, brățara confortabilă și culoarea deschisă. Colegii îl laudă de fiecare dată când îl văd la mâna mea.
2021-02-08 06:27:20Este foarte caracteristic și, pentru mine, a nimerit-o perfect. Are un aspect sportiv, se poartă bine la înot; încă nu m-am scufundat (din cauza pandemiei), dar îmi propun să plec în curând într-o zonă cu climă caldă, ca să încerc aventura scufundărilor. Per ansamblu, un produs excelent, ceasul este ușor de citit și confortabil.
2021-02-05 14:22:36Soțul meu își dorea un ceas „super tare”, așa că i-am cumpărat acest model Citizen. Ora mondială, cronograf, calendar – se pare că are multe funcții, de aceea am vrut să i-l dăruiesc. A ajuns foarte repede și, la prima vedere, pare un ceas de foarte bună calitate. Totul corespunde cu fotografiile. Mulțumesc.
2021-02-05 14:10:38Ceasul este foarte bun, l-am primit foarte repede. Este confortabil, un ceas cu adevărat bun. Nu trebuie să-mi fac griji nici pentru baterie, nici pentru altceva. Consider că, în acest moment, acest ceas îmi îndeplinește toate așteptările.
2021-02-04 12:38:46Ceasul cumpărat pentru bunicul meu în ianuarie. Un model clasic și simplu, care sper că va rezista mulți ani. Totuși, cea mai mare bucurie mi-a făcut-o faptul că, după o săptămână, a venit la mine și mi-a spus că îi place foarte mult. Mi-a povestit că exact așa arăta primul său ceas, pe care i l-a cumpărat bunica. Ceva incredibil. :)
2021-02-04 12:33:52Un ceas superb, care atrage privirile. Magazin excelent, ceas excelent, personal excelent. Totul la cel mai înalt nivel. Ce mai poți dori? În plus, are un preț accesibil, ceea ce reprezintă un mare avantaj. Deja mă pregătesc pentru următoarea achiziție de la Citizen. Poate că de data aceasta voi alege ceva cu curea din piele?
2021-02-04 12:05:09Îmi place foarte mult acest ceas. Are o finisare excelentă și funcții foarte bune. Mă însoțește adesea în călătoriile cu mașina și se dovedește cu adevărat util. Pentru mine, avantajul principal este cureaua, care nu mă strânge la mână nici după câteva ore petrecute la volan. Am ales acest model și datorită afișării a două fusuri orare și funcției Radio Controlled. Voi recomanda cu plăcere acest ceas.
2021-02-04 10:56:59Ceasul îmi place foarte mult. Îl am de curând și nu mă pot opri din a-l purta. :D Arată superb, este foarte elegant, iar funcțiile lui sunt extraordinare. Încă nu le-am testat pe toate, dar am senzația că nu voi fi dezamăgit. :) Recomand atât ceasul, cât și magazinul – livrarea a fost foarte rapidă.
2021-02-04 10:39:06Am cumpărat ceasul datorită funcțiilor sale și nu sunt deloc dezamăgit. Un ceas excelent, pe care îl folosesc cu mare plăcere de câteva luni bune. Brățara este grea, dar, după părerea mea, acesta este un avantaj pentru cei cărora le place să simtă ceasul la mână. Funcția Radio Controlled a fost testată în timpul călătoriilor, în oraș, în afara orașului – practic peste tot – și funcționează excelent. Îl recomand!
2021-02-04 10:32:00Super! Un cadou reușit! Îl recomand.
2021-01-11 13:20:28Un ceas frumos și livrare rapidă. Ambalajul este foarte elegant. Ansamblul arată excelent. Un cadou reușit pentru partener! :)
2020-11-16 13:14:36Se potrivește perfect la încheietura mâinii. Foarte clar și rafinat. Ideal pentru un stil sportiv și elegant. Datorită modelului WR 200, apa nu ne sperie. Îl recomand cu căldură!
2020-11-09 16:20:32Încă un model Citizen în colecție. Avem aici mai multe tehnologii într-un singur ceas. Titan, Ecodrive și model de scafandru cu coroană înșurubabilă. Panourile solare sunt ascunse sub cadranul negru; chiar și în plin soare, sunt greu de observat – sunt patru panouri de încărcare. Ceasul este ușor, pentru mine chiar prea ușor... pierderea prin desprindere va fi imperceptibilă, de aceea scurtați bine brățara, introducând știfturile în mijlocul zalei. Coroana este puțin cam mică, nu lasă urme pe mână, dar este greu de reglat ora. Timp de o săptămână, zero abateri de timp. Datatorul este lizibil, brățara nu smulge părul de pe mână. Bezelul este mișto, cu 60 de trepte, se rotește ușor spre stânga, unilateral. Luminează intens și destul de mult în verde (acele, orele și punctul de pe bezel la ora 12).
2020-10-19 08:36:36Ceasul arată superb. Din poze părea că va fi mai mare. În realitate, impresia este exact inversă. Luminozitatea este frumoasă, deși nu durează prea mult. Acele se aliniază perfect cu indexurile. Sincronizarea radio se face fără probleme, automat, chiar și în centrul orașului. Toate funcțiile funcționează impecabil. Precizie în execuția detaliilor de pe cadran. Cursorul logaritmic se mișcă cu o ușoară rezistență. Greutate considerabilă în combinație cu brățara – impresia că ai ceva solid la mână – este un avantaj. Aspect foarte elegant. Ceasul nu arată ca unul de 1600 PLN, ci ca unul de 16.000 PLN. Albastrul navy și galbenul se potrivesc perfect. Îl recomand tuturor pasionaților de aviație.
2020-08-19 06:28:27
Autentificare
Sunt nou aici
De ce să aveți un cont?
alăturați-vă clubului gratuit!
Creați un cont
De ce să aveți un cont?
alăturați-vă clubului gratuit!
Administratorul datelor dumneavoastră personale va fi proprietarul magazinului eCeauri.ro - compania 57 Concepts.
Am uitat parola